FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Sokół Niemodlin - Juniorzy Strona Główna » Juniorzy

Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 31 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: no z tąd

PostWysłany: Nie 20:42, 15 Paź 2006 Back to top

Od tego momentu będziecie mogli w tym temacie pisać co myślićie o naszych meczach które rozgrywamy , co wam się w nich podobało a co trzeba jeszcze poprawić [ prosze o wypowiedzi tylko tych którzy byli na meczu i co nieco się znają , a nie tylko po to żeby napisać jakieś pier...* ] No dobra zaczynamy od soboty 21 po meczu ze Sławicami Very Happy

Ostatnio zmieniony przez shearer dnia Nie 21:18, 15 Paź 2006, w całości zmieniany 1 raz
Gonsi666

Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 7 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Niemodlin

PostWysłany: Nie 21:07, 15 Paź 2006 Back to top

sziler ze sławicami gramy 21 bo u siebie gramy w soboty i cza byłoby im pojechac tak 1-0:p

Alan

PostWysłany: Nie 21:45, 15 Paź 2006 Back to top

Musimy panowie wygrać bo dzisiaj zagraliśmy dosyć dobrze ale gra okazała się lepsza niż wynik.Boisko w Praszce było super i fajnie grało się piłką chociaż po 2 bramce strzelonej głową Praszki troche straciłem wiare w zwycięstwo.Jednak gdy Śmigiel dostał czerwoną to ostatnie 15 minut się rozlużniliśmy i straciliśmy 3 bramy dosyć głupie.

PostWysłany: Nie 22:56, 15 Paź 2006 Back to top

moim zdaniem Alan na prawą pomoc w pierwszej połowie (tam ma za zadanie zabic cała prawa strone tak zeby ich karetka zabrała), a w drugiej połowie wchodzi za niego Dres i ma luz bo po prawej stronie nikt nie bedzie biegac Smile Adzian na defensywnej pomocy bo to niemodlinski Makalele.